loading

Damian Bartkiewicz

Umów wizytę telefonicznie
Damian Bartkiewicz - ortopeda
person

lek. Damian Bartkiewicz

Jako wykwalifikowany specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, moja kariera jest ścieżką poświęcenia i ciągłego rozwoju. Jako licencjonowany lekarz Polskiego Związku Piłki Nożnej, miałem zaszczyt pełnić funkcję lekarza pierwszego zespołu Lecha Poznań w latach 2019-2023, a od 2022 roku objąłem stanowisko szefa sztabu medycznego Akademii Lecha Poznań.

Moja praktyka koncentruje się na zaawansowanej diagnostyce i leczeniu zmian zwyrodnieniowych oraz pourazowych narządu ruchu. Specjalizuję się w traumatologii sportowej, co pozwala mi na efektywne leczenie urazów sportowych na najwyższym poziomie. Ponadto, moja praktyka obejmuje innowacyjne metody leczenia artroskopowego oraz chirurgię barku i ręki, dzięki czemu mogę zapewnić pacjentom kompleksową opiekę i najlepsze możliwe wyniki terapeutyczne.

 

Damian Bartkiewicz - ZnanyLekarz.pl

Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Moje członkostwo w tych renomowanych towarzystwach jest odzwierciedleniem mojego zaangażowania w ciągłe doskonalenie się w dziedzinie ortopedii i traumatologii.

Dzięki mojemu doświadczeniu, wiedzy i nieustannemu dążeniu do doskonałości, jestem w stanie oferować pacjentom najwyższej jakości opiekę, bazującą na najnowszych osiągnięciach medycznych i najlepszych praktykach klinicznych

stethoscope

Specjalizacja

Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

book

Edukacja

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

voice

Znajomość języków

angielski