loading

Fala uderzeniowa Poznań Łazarz

Umów wizytę telefonicznie

Fala uderzeniowa to nowoczesna i skuteczna metoda leczenia różnego rodzaju schorzeń. Zabieg falą uderzeniową wykorzystuje krótkie impulsy fal akustycznych o wysokiej intensywności, które przyspieszają procesy gojenia, stymulują regenerację tkanki i łagodzą ból. Chcesz dowiedzieć się, czy będzie to odpowiednia terapia dla Ciebie? Umów się na konsultacje – nasi specjaliści pomogą Tobie w opracowaniu najlepszego planu leczniczego przy Twoich dolegliwościach!

Zabieg falą uderzeniową – szerokie zastosowanie

Fala uderzeniowa jest szczególnie skuteczna w leczeniu przewlekłych stanów zapalnych i urazów takich jak łokieć tenisisty, ostroga piętowa, zapalenie rozcięgna podeszwowego, łokieć golfisty, bóle barku, kolan i stawów. Metoda ta jest ceniona za swoją skuteczność, szybkie rezultaty oraz minimalne ryzyko skutków ubocznych.

Fala uderzeniowa na łokieć tenisisty i inne urazy sportowe

Fala uderzeniowa jest bardzo efektywna w leczeniu typowych urazów sportowych, takich jak łokieć tenisisty czy golfisty. Dzięki swoim właściwościom, których efektem jest działanie regeneracyjne i przeciwzapalne, zabieg szybko redukuje ból i przyspiesza powrót do pełnej sprawności.

Leczenie ostrogi piętowej i zapalenia rozcięgna podeszwowego

W naszym Centrum Medycznym Sprawni w Poznaniu, fala uderzeniowa jest również stosowana w leczeniu ostrogi piętowej i zapalenia rozcięgna podeszwowego. Jest to bezpieczna i skuteczna alternatywa dla bardziej inwazyjnych metod leczenia, oferująca szybką ulgę w bólu i poprawę mobilności.

Ból barku, kolana i stawów, a także terapia antycellulitowa

Fala uderzeniowa to doskonała metoda leczenia różnego rodzaju bólów stawów, w tym bólu barku czy kolana. Działa poprzez stymulację naturalnych procesów regeneracji organizmu, co przekłada się na skuteczne i długotrwałe rezultaty.

Oprócz zastosowań medycznych, fala uderzeniowa jest również skuteczną metodą w terapii antycellulitowej. Pomaga w ujędrnianiu skóry, redukcji cellulitu i poprawie ogólnej kondycji tkanki skórnej.

Umów się na zabieg falą uderzeniową w Poznaniu

Zachęcamy do skorzystania z zabiegu falą – skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z tej innowacyjnej metody leczenia. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Wykonujemy następujące zabiegi

ostroga piętowa
zapalenie rozcięgna podeszwowego
łokieć tenisisty
łokieć golfisty
kolano skoczka