loading

Michał Różanek

Umów wizytę telefonicznie
Michał Różanek - fizjoterapeuta
person

mgr Michał Różanek

Jako wykwalifikowany fizjoterapeuta i dumny absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, przynoszę ze sobą bogate, 9-letnie doświadczenie, które rozpoczęło się już w trakcie studiów. Moja zawodowa podróż obejmowała praktyki i staże w prestiżowej Klinice Rehasport, współpracę z młodzieżowymi reprezentacjami w Polskim Związku Piłki Nożnej, a obecnie rozwijam się, pracując z profesjonalnymi zawodnikami Akademii Lecha Poznań.

W moim gabinecie, każdy pacjent jest traktowany z najwyższą uwagą. Kładę nacisk na szczegółową diagnozę, która łączy wywiad z dogłębnym badaniem. Dzięki temu jestem w stanie dostosować terapię do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Moja wiedza, ugruntowana licznymi kursami i konferencjami, pozwala mi precyzyjnie planować proces rehabilitacji. Zawsze skupiam się na maksymalizacji efektów terapii, proponując pacjentom dopasowane ćwiczenia do wykonania w domowym zaciszu, co jest kluczowe dla skuteczności leczenia.

Michał Różanek - ZnanyLekarz.pl

Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Moje członkostwo w tych renomowanych towarzystwach jest odzwierciedleniem mojego zaangażowania w ciągłe doskonalenie się w dziedzinie ortopedii i traumatologii.

Dzięki mojemu doświadczeniu, wiedzy i nieustannemu dążeniu do doskonałości, jestem w stanie oferować pacjentom najwyższej jakości opiekę, bazującą na najnowszych osiągnięciach medycznych i najlepszych praktykach klinicznych

stethoscope

Specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu dolegliwości bólowych:

➡️diagnostyce i leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych (kolano, kostka, bark, łokieć)

➡️terapii tkanek miękkich (mięśnie, więzadła)

➡️leczeniu pacjentów pooperacyjnych

➡️fizjoterapii sportowej i ortopedycznej

➡️fizjoterapii sportowej

➡️treningu funkcjonalnym

stethoscope

Ukończone kursy:

➡️ Isokinetic Conference – Lyon
➡️ Pinoterapia
➡️ Isokinetic Conference – Barcelona
➡️ Suche igłowanie
➡️ Dynamic Taping
➡️ IAOM (International Academy of Orthopedic Medicine)
➡️ MTT (Medyczny Trening Terapeutyczny)
➡️ FMS (Functional Movement Screen)
➡️ FDM (Fascial Distorison Model)

book

Edukacja

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

voice

Znajomość języków

angielski