loading

Jakub Przybył

Umów wizytę telefonicznie
Jakub Przybył neurochirurg
person

lek. Jakub Przybył

Jako ambitny absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, obecnie rozwijam swoje umiejętności neurochirurgiczne w ramach specjalizacji w Klinice Neurochirurgii 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy.

Jestem aktywnym członkiem prestiżowych organizacji, takich jak European Association of Neurosurgical Societies (EANS), AO Foundation, Polskie Towarzystwo Neurochirurgów oraz Polskie Towarzystwo Chirurgów Kręgosłupa.

Moja specjalizacja skupia się na zaawansowanym leczeniu chorób kręgosłupa, gdzie stosuję szeroki zakres technik – od minimalnie inwazyjnych metod leczenia bólu, przez nowoczesne chirurgię mikroskopową i endoskopię, po operacje stabilizacji kręgosłupa. Nieustannie dążę do podnoszenia moich kwalifikacji, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i kursach, czerpiąc wiedzę od chirurgów z czołowych klinik w Europie. Moje międzynarodowe doświadczenie obejmuje szkolenia w Niemczech, Francji, Czechach, Hiszpanii i Szwajcarii.

Jakub Przybył - ZnanyLekarz.pl

W Klinice Neurochirurgii 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego, moje umiejętności wykraczają poza chirurgię kręgosłupa. Z powodzeniem przeprowadzam operacje w zakresie guzów mózgu, urazów czaszkowo-mózgowych, nowotworów kręgosłupa i rdzenia kręgowego, wodogłowia, oraz urazów i guzów nerwów obwodowych. Moje wszechstronne doświadczenie w neurochirurgii pozwala mi na świadczenie opieki na najwyższym poziomie, zawsze z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

book

Edukacja

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

voice

Znajomość języków

angielski