loading

Ortopedia Poznań Łazarz

Umów wizytę telefonicznie

Wybierając prywatną wizytę u ortopedy w naszym Centrum Medycznym w Łazarzu, zyskujesz pewność, że Twoje zdrowie jest w rękach doświadczonych specjalistów. Zajmujemy się szerokim zakresem problemów ortopedycznych – od urazów sportowych, przez schorzenia zwyrodnieniowe, po skomplikowane przypadki wymagające interwencji chirurgicznej.

Potrzebujesz profesjonalnej i szybkiej wizyty u ortopedy z doświadczeniem? Umów się na konsultację jeszcze dziś!

Dlaczego warto wybrać naszą ortopedię?

Gwarantujemy szybki dostęp do specjalisty oraz najlepszą opiekę. Zajmujemy się szerokim zakresem chorób i schorzeń układu ruchu. Nasze zaawansowane metody diagnostyczne oraz  doświadczenie specjalistów pozwalają na efektywne leczenie m.in.:

  • urazów ortopedycznych, w tym złamań, skręceń, zwichnięć i kontuzji sportowych.
  • zaburzeń zwyrodnieniowych stawów
  • chorób kręgosłupa, w tym dyskopatii, przepuklin krążków międzykręgowych, skolioz i innych
  • chorób stawów obwodowych – zespół cieśni nadgarstka, łokieć tenisisty, czy zapalenie ścięgien.
Damian Bartkiewicz - ZnanyLekarz.pl

Kluczowym elementem naszej pracy jest kompleksowe podejście do każdego pacjenta. Rozpoczynając od dokładnej diagnozy, przez planowanie indywidualnego leczenia, aż po rehabilitację i wsparcie pooperacyjne. Nasz zespół składa się ze specjalistów z różnych dziedzin. Dlatego też jesteśmy w stanie pomóc Ci w całym procesie dochodzenia do zdrowia.

Masz problemy z układem kostnym, a może jesteś po złamaniu czy zwichnięciu? Umów się na prywatną konsultację u ortopedy w Centrum Medycznym Sprawni na poznańskim Łazarzu. Zdiagnozujemy Twoje schorzenie i zaproponujemy najlepsze możliwe leczenie. Skutecznie zajmujemy się bólami stawów, chorobami przewlekłymi. Stosujemy nowoczesne formy terapii (w tym osocze bogatopłytkowe lub też inne iniekcje w stawy, np. kolanowe). Łączymy różne możliwe formy leczenia (inwazyjne, mniej inwazyjne, farmakoterapię, fizjoterapię, techniki manualne itd.), dzięki czemu każdy nasz pacjent otrzymuje leczenie zgodne ze współczesnymi praktykami oraz jego stanem zdrowia.

Jak przygotować się do wizyty u ortopedy?

Przed wizytą przygotuj i zabierz ze sobą wszelkie dotychczasowe dokumenty medyczne związane z Twoim stanem zdrowia, w tym:

  • wyniki poprzednich badań, takich jak RTG, MRI czy USG.
  • wypisy ze szpitala lub inne dokumenty medyczne, jeśli był pobyt w szpitalu czy zabieg
  • listę przyjmowanych obecnie leków

Zrób listę wszystkich objawów, które doświadczasz, nawet jeśli wydają Ci się niezwiązane z głównym problemem. Zanotuj, kiedy objawy zaczęły się pojawiać i czy coś konkretnego wydaje się je nasilać lub łagodzić. Załóż wygodne ubranie, które ułatwi dostęp do obszaru problemowego, szczególnie jeśli problem dotyczy kończyny lub wymaga zrobienia badania fizykalnego.

Umów się na konsultację ortopedyczną na poznańskim Łazarzu

Jeśli doświadczasz problemów z układem ruchu, nie zwlekaj z wizytą u specjalisty. Zapraszamy do naszego Centrum Medycznego w Poznaniu! Każdy pacjent traktowany jest u nas z troską i uwagą. Celami terapii jest nie tylko złagodzenie bólu i leczenie urazów, ale przede wszystkim przywrócenie Ci pełnej funkcjonalności i możliwości aktywnego uczestnictwa w życiu codziennym.

Wykonujemy następujące zabiegi

kwas hialuronowy
osocze
Iniekcja sterydowa